tiadminpanel 

Základní informace

Penzion Lucie naleznete v turisticky atraktivní lokalitě Špičácké sedlo - Železná Ruda. Poloha penzionu je ideální jak pro milovníky zimních, tak i letních radovánek

ZIMA

V zimě nabízíme vyžití pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i pěší turistiku. V bezprostřední blízkosti naleznete upravené běžecké tratě i velké množství lyžařských areálů. Nejbližší sjezdovka, Weissova louka, se nachází 50 m od penzionu. Je vhodná především pro úplné začátečníky, rodiny s dětmi, ale i pro středně pokročilé. Zde můžete využít i večerní lyžování nebo školu pro lyžaře i snowboardisty. Pro náročnější lyžaře je k dispozici Ski & Bike Špičák vzdálený jen 1,5 km od penzionu. 

LÉTO

V létě je penzion ideálním výchozím místem pro pěší  i cykloturistiku. Nedaleko od penzionu se nachází celá řada zajímavých cílů, jako například Černé a Čertovo jezero, rozhledny na Pancíři nebo Špičáku. K dispozici je zde velké množství cyklobusů nebo klasických autobusů, jimiž je možné se vydat k dalším oblíbeným cílům centrální Šumavy. Oblíbená je i půjčovna  koloběžek na Špičáckém sedle. Železná Ruda je vzdálena pouhé 4 km a hraniční přechod Alžbětín/Bayerisch Eisenstein 7 km.

© 2016 - 2017 Oficiální stránky Penzionu Lucie - Špičák.